Vegyes doboz tétel. 1 db ReliAble Typewriter Ribbon fémdoboz, 1 db Morgan&Wright fém doboz, 1db Willem II szivaros karton doboz, 1db BASF fa doboz. Kopott, sérült. 4x7 és 12x21 cm között.