Régi vegyes konyhai eszközök, alpakka merőkanál, teaszűrő, méz adagoló... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/407/kategorien~Kunst-Dokumente-andere-Sammelgebiete/Flohmarkt~12/Regi-vegyes-konyhai-eszkozok-alpakka-merokanal-teaszuro-mez-adagolo-habvero-dugohuz~II2513627
2513627
12075
407
Flea Market
Beschreibung: Régi vegyes konyhai eszközök, alpakka merőkanál, teaszűrő, méz adagoló, habverő, dugóhúzó. kopott, sérült.
: pelikán_kristóf