11969. 407. Gelaufene Fernauktion Flohmarkt
8 000 HUF
0 HUF
Angol karaffa, formába öntött üveg, ezüstözött szerelékkel, jelzett, a fémen kisebb kopásnyomokkal, belső részén vízkőnyomokkal, m: 29,5 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : karap_norbert