1984/85 Märklin HO - A vasutak nagy világa, német nyelvű katalógus. Sz... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/407/kategorien~Kunst-Dokumente-andere-Sammelgebiete/Drucksachen~2500002/198485-Marklin-HO-A-vasutak-nagy-vilaga-nemet-nyelvu-katalogus-Szerzo-Gebr-Marklin-C~II2520033
2520033
14220
407
Printed Materials
Rufpreis:
2 400 HUF 6,49 EUR , 7,06 USD
Beschreibung: 1984/85 Märklin HO - A vasutak nagy világa, német nyelvű katalógus. Szerző: Gebr. Märklin & Cie. GMBH. Kiadó: ismeretlen. Foltos, kopott.
: scanner