1959-1979 Borsodi Szemle 6 száma + IV. évfolyam, egészvászon-kötésben + Kluger Lászlóné: A Borsodi Szemle repertóriuma 1956-1967. Miskolc, 1968, II. Rákóczi Ferenc Könyvtár. Kiadói egészvászon-kötés, kissé sérült kiadói papír védőborítóban.