14119. 407. Gelaufene Fernauktion Drucksachen
1 000 HUF
0 HUF
1934 Magyarország évkönyve. 1934. Szerk.: Béry László, Kun Andor. Bp., 1934., Stádium, 443 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítóval, intézményi bélyegzőkkel.
Wer das Foto des Loses gemacht hat : pelikán_kristóf