Robert Nanteuil (1623-1678): Ludovicus Hesselin (1597-1662) politikus portréja, 1660. Rézmetszet, papír. Jelzett a metszeten. Üvegezett fa keretben. Lap tetején apró folttal. 33×25,5 cm