10740.
407. Gelaufene Fernauktion
Stich
1 400 HUF
2 db metszet/nyomat: Edward Killingworth Johnson (1825-1896) festménye után: Rivals (riválisok), 1880-1900 körül. Litográfia, papír, fa keretben, 30x21,5 cm + Lorenzi (?-?): Le premier coup de feu (női vadász első lövése), 1925. Ofszet, papír, újság borító illusztrációja, üvegezett fa keretben, 30x21,5 cm