Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Rufpreis:
20 000HUF
33
Mein Gebot:
HUF
Beschreibung:
Tibor jelzéssel (feltehetően Tibor Ernő munkája): Mosónők. Olaj, karton. Román kiviteli bélyegző a hátoldalán. (O.P.C.N. Bihor). 24x35cm, szép keretben.