10493.
407. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
2 400 HUF
6,49 EUR, 7,06 USD
Sz P jelzéssel: Szépművészeti Múzeum, Bp., Hősök tere. Olaj, vászon. 19x24cm, sérült keretben.