Orosz G. 1977 jelzéssel: 4 kör. Olaj, papír. Keretben. 47x37 cm https://www.darabanth.com/de/fernauktion/407/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Graphic-quot-signiertquot-quot-ohne-Signquot-~2/Orosz-G-1977-jelzessel-4-kor-Olaj-papir-Keretben-47x37-cm~II2416898
2416898
10457
407
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Beschreibung: Orosz G. 1977 jelzéssel: 4 kör. Olaj, papír. Keretben. 47x37 cm