10350.
407. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
12 000 HUF
32,43 EUR, 35,29 USD
Olvashatatlan ligatúrás monogram jelzéssel, feltehetően a XX. sz. elején működött festő: Téli séta. Olaj, karton. Üvegezett fa keretben, 27x35 cm