10516.
407. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
5 500 HUF
Olvashatatlan jelzéssel, feltehetően jugoszláv festő munkája a XX. sz. második feléből: Belgrádi városrészlet. Olaj, farost. Hátoldalán cirill betűs címkével. Fa keretben, 42,5×60 cm / Unreadable signature, probably work of a Yugoslavian painter from the 2nd half of the XXth century: Belgrade. Oil on wood fibre. With a label in Cyrillic on the reverse. Framed, 42,5×60 cm