10543.
407. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
6 000 HUF
16,22 EUR, 17,65 USD
Olvashatatlan jelzéssel: Szerelem. Elektrografika, papír. 40x30cm. Jelzett. 1985, üvegezett sérült keretben.