10527.
407. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
2 000 HUF
5,41 EUR, 5,88 USD
Olvashatatlan jelzéssel: Hommage á Ferenc Liszt . Rézkarc, papír, jelzett, számozott (I/III), paszpartuban, 37×15,5 cm