10533.
407. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
8 500 HUF
22,97 EUR, 25,00 USD
Olvashatatlan jelzéssel: 1, 2, 3, 4. Olaj, karton. Dekoratív fa keretben, 60×50 cm