Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Rufpreis:
18 000HUF
Mein Gebot:
HUF
Beschreibung:
Olvashatatlan (Bá...?) jelzéssel, feltehetően a XX. sz. elején működött magyar festő alkotása: Csendélet virágokkal és porcelán csészével. Olaj, vászon. Sérült. Dekoratív fa keretben. 58×46 cm