10433.
407. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
1 000 HUF
2,70 EUR, 2,94 USD
Megyeri J jelzéssel: Téli táj. Olaj, papír, üvegezett fa keretben, 38×28 cm