10417.
407. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
19 000 HUF
51,35 EUR, 55,88 USD
Lajtay jelzéssel: Vitorlások. Olaj, vászon. Dublírozva. Dekoratív, sarkaiban sérült fa keretben, 40×50 cm