L Basset jelzéssel: Párizsi részlet. Olaj, vászon. Dekoratív fa keretb... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/407/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Graphic-quot-signiertquot-quot-ohne-Signquot-~2/L-Basset-jelzessel-Parizsi-reszlet-Olaj-vaszon-Dekorativ-fa-keretben-50x40-cm~II2492843
2492843
10365
407
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Beschreibung: L Basset jelzéssel: Párizsi részlet. Olaj, vászon. Dekoratív fa keretben, 50x40 cm
: pelikán_kristóf