10410.
407. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
18 000 HUF
48,65 EUR, 52,94 USD
Körössy Balogh jelzéssel, a XX. sz. közepén működött magyar festő alkotása: Alföldi táj. Olaj, vászon, jelzett, hátoldalán címkén feliratozott. Fa keretben, 60×80 cm