Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Rufpreis:
19 000HUF
Mein Gebot:
HUF
Beschreibung:
Jelzés nélkül, XIX. sz. festő: Férfi portré. Olaj, karton. Sérült. Hátoldalán (gyűjteményi?) viaszpecsét maradványaival és olvashatatlan felirattal. Dekoratív, régi fa keretben. 42×35 cm