10588.
407. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
3 000 HUF
8,11 EUR, 8,82 USD
Jelzés nélkül: Vízparti táj. Akvarell, tus, papír. Üvegezett fa keretben, 29×39 cm.