10592.
407. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
6 000 HUF
16,22 EUR, 17,65 USD
Jelzés nélkül: Pipázó paraszt. Olaj, kartonra kasírozott vászon. Kopott, apró sérülésekkel. Kopott fakeretben. 37x27,5cm