Garro jelzéssel: Gyerekek. Olaj, falemez. Historizáló stílusú fa keret... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/407/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Graphic-quot-signiertquot-quot-ohne-Signquot-~2/Garro-jelzessel-Gyerekek-Olaj-falemez-Historizalo-stilusu-fa-keretben-50C39740-cm-Signed-G~II2241479
2241479
10385
407
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Beschreibung: Garro jelzéssel: Gyerekek. Olaj, falemez. Historizáló stílusú fa keretben, 50×40 cm / Signed Garro: Children. Oil on panel. Framed. 50×40 cm
: kozár_edit