10379.
407. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
4 000 HUF
10,81 EUR, 11,76 USD
EMJ jelzéssel: Anya gyermekével. Vegyes technika, kasírozott vászon, 30x40cm, üvegezett keretben.