Vass Elemér (1887-1957): Híd Charenton felé, Párizs. Litográfia, papír, jelzett, számozott (22/VII.). Az 1927-ben megjelent "Paris" c. mappából. Paszpartuban. Paszpartu sérült és kissé foltos. 20,5×32 cm