Varga Nándor Lajos (1895-1978): II. Rákóczi Ferenc portréja. Színezett... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/407/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~1/Varga-Nandor-Lajos-1895-1978-II-Rakoczi-Ferenc-portreja-Szinezett-rezkarc-papir-Jelzet~II2517872
2517872
10308
407
Beschreibung: Varga Nándor Lajos (1895-1978): II. Rákóczi Ferenc portréja. Színezett rézkarc, papír. Jelzett. Lap széle kissé sérült. Feltekerve. 34×29 cm
: pelikán_kristóf