Tóth Elemér: Nádtetős házikók 2003. Olaj, vászon. keret nélkül. sérülé... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/407/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~1/Toth-Elemer-Nadtetos-hazikok-2003-Olaj-vaszon-keret-nelkul-serulesekkel-39x50cm~II2503101
2503101
10298
407
Beschreibung: Tóth Elemér: Nádtetős házikók 2003. Olaj, vászon. keret nélkül. sérülésekkel 39x50cm
: pelikán_kristóf