10286. 407. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
9 000 HUF
0 HUF
Szirányi István (1951-): Peace please, 1982. Vegyes technika, papír, jelzett. Dekoratív, aranyozott, üvegezett keretben, 37×24,5 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : pelikán_kristóf