Somos Zsuzsa (1941-): Ezredvégi szecesszió. Vegyes technika, papír, jelzés nélkül, hátoldalán a művész címkéjén feliratozott. Üvegezett fa keretben, sérült (?) paszpartuban. 60×45 cm