Miháltz Pál (1899-1988): Derengő fények, 1948. Pasztell, papír, jelezv... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/407/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~1/Mihaltz-Pal-1899-1988-Derengo-fenyek-1948-Pasztell-papir-jelezve-jobbra-lent-Uvegezett~II2514004
2514004
10191
407
50000
Beschreibung: Miháltz Pál (1899-1988): Derengő fények, 1948. Pasztell, papír, jelezve jobbra lent. Üvegezett, kopott fa keretben. Keret hátoldalán Nemzeti Szalon raglap maradványával. 50×70 cm
: pelikán_kristóf