Kovács Tamás (1942-1999): Sétáló pár. Rézkarc, papír, jelzett, lapszél... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/407/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~1/Kovacs-Tamas-1942-1999-Setalo-par-Rezkarc-papir-jelzett-lapszeli-apro-foltokkal-u~II2515184
2515184
10167
407
Rufpreis:
5 000 HUF 13,51 EUR , 14,71 USD
Beschreibung: Kovács Tamás (1942-1999): Sétáló pár. Rézkarc, papír, jelzett, lapszéli apró foltokkal, üvegezett fa keretben, 20×11 cm
: pelikán_kristóf