10144. 407. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
6 000 HUF
0 HUF
Kass János (1927-2010): Vadász. Rézkarc, papír, jelzés nélkül, üvegezett fa keretben, 14,5×14,5 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : pelikán_kristóf