Idrányi Tibor (1896-1979): Hegyvidéki táj. Olaj, fa, kissé foltos. Jelzés nélkül, hátoldalán autográf felirattal. Dekoratív, sérült régi fa keretben, hátoldalán Géberth képkeretező 1940 körül címkéjével. 65x50 cm