Egresi Zsuzsa (1954-): Kalapos portré. Rézkarc, papír. Jelzés nélkül. P/I. számozással (próbanyomat?). Lap alján autográf sorokkal. Lap szélén apró foltokkal és paszpartuzás nyomaival. Üvegezett fa keretben, 13×9 cm