Ducsay Béla (1893-1967): Fonyód. Akvarell, papír, jelzett, hátoldalán... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/407/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~1/Ducsay-Bela-1893-1967-Fonyod-Akvarell-papir-jelzett-hatoldalan-hagyateki-belyegzovel-~II2517967
2517967
10063
407
4800
Beschreibung: Ducsay Béla (1893-1967): Fonyód. Akvarell, papír, jelzett, hátoldalán hagyatéki bélyegzővel, papírra kasírozva, 34x49 cm
: karap_norbert