Csizmadia László (1952-): A pillanat elszáll, a kép megmarad, 1978. Sz... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/407/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~1/Csizmadia-Laszlo-1952-A-pillanat-elszall-a-kep-megmarad-1978-Szitanyomat-papir-Jelzett~II2343604
2343604
10056
407
Rufpreis:
10 000 HUF 27,03 EUR , 29,41 USD
Beschreibung: Csizmadia László (1952-): A pillanat elszáll, a kép megmarad, 1978. Szitanyomat, papír. Jelzett. 5/15 számozással. Lap bal alsó sarka kissé foltos. 50,5x70,5 cm
: karap_norbert
Katalognummer: