10044. 407. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
3 000 HUF
17
0 HUF
Bozóky Mária (1917-1996): Kikötő. Akvarell, ceruza, golyóstoll, papír, jelzett. Dekoratív üvegezett fa keretben, 21×28,5 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : pelikán_kristóf