10032. 407. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
8 000 HUF
0 HUF
Bényi László (1909-2004): Táj fenyőkkel. Akvarell, ceruza, papír, jelezve jobbra lent. Üvegezett, kissé sérült fa keretben, 21,5x27 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : pelikán_kristóf