Balogh László (1930-): Tenger. Adria. Rézkarc, papír, jelzett, 15x13 c... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/407/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~1/Balogh-Laszlo-1930-Tenger-Adria-Rezkarc-papir-jelzett-15x13-cm-paszpartuban~II2069977
2069977
10025
407
4200
Rufpreis:
4 200 HUF 11,35 EUR , 12,35 USD
Beschreibung: Balogh László (1930-): Tenger. Adria. Rézkarc, papír, jelzett, 15x13 cm paszpartuban.
: turóczi_márk
Katalognummer: