1913 "Első Magyar Részvény-Serfőzde" (Anno 1854 Kőbánya) Budapest, csoportkép az ott dolgozó kádárokról, háttérben 1913-as plakáttal. Körbevágott, kopott sérült kartonnal. 33,5×41,5 cm