Nagy László-Türk Péter: Könyvkötés. Iparitanuló-Iskolai Tankönyv. Bp.,... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/407/kategorien~Bucher/Bucher-Technik~2000013/Nagy-Laszlo-Turk-Peter-Konyvkotes-Iparitanulo-Iskolai-Tankonyv-Bp-1957-Muszaki-Atk~II2517797
2517797
17196
407
Books: Technics
Beschreibung: Nagy László-Türk Péter: Könyvkötés. Iparitanuló-Iskolai Tankönyv. Bp., 1957, Műszaki. Átkötött kopott félvászon-kötésben, egy-két ceruzás jegyzettel, bejelöléssel.
: karap_norbert