15624.
407. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Sport, Schach, Bergsteigen
1 000 HUF
2,70 EUR, 2,94 USD
Tabák Endre : A zöld gyepen... - játékvezetők és labdarúgók könyve. Bp, 1959, Sport Lap- és Könyvkiadó. Második, átdolgozott és bővített kiadás. Kovács Tibor rajzaival illusztrálva. Félvászon kötésben, foltos, kopott borítóval.