Vasas Samu, Salamon Anikó: Kalotaszegi ünnepek. Bp., 1986, Gondolat. F... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/407/kategorien~Bucher/Bucher-Sozialwissenschaften~2000012/Vasas-Samu-Salamon-Aniko-Kalotaszegi-unnepek-Bp-1986-Gondolat-Fekete-feher-fotokkal-illus~II2517645
2517645
17170
407
Books: Social sciences
Rufpreis:
1 200 HUF 3,24 EUR , 3,53 USD
Beschreibung: Vasas Samu, Salamon Anikó: Kalotaszegi ünnepek. Bp., 1986, Gondolat. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
: tánczos_gábor