Ijjas Antal: Húsz évszázad viharában. Az egyház és a pápaság története... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/407/kategorien~Bucher/Bucher-Religion~2000017/Ijjas-Antal-Husz-evszazad-viharaban-Az-egyhaz-es-a-papasag-tortenete-Budapest-1948-Ma~II2519730
2519730
17255
407
Books: Religion
Beschreibung: Ijjas Antal: Húsz évszázad viharában. Az egyház és a pápaság története. Budapest, 1948, Magyar Írás. Kiadói egészvászon kötés, jó állapotban
: tánczos_gábor