17142.
407. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Naturwissenschaft, Medizin
1 000 HUF
2,70 EUR, 2,94 USD
Szalay László: Barátunk és ellenségünk az állat. Bp., 1943, Kir. Magyar Egyetemi Nyomda. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói aranyozott gerincű félvászon kötés, kiadói szakadt illusztrált papír védőborítóban, egyébként jó állapotban.