Orosz népmesék. Ford.: G. Beke Margit és Görög Imre. A borító és az illusztrációk F. Győrffy Anna munkái. Bp., 1954, Új Magyar Könyvkiadó (Európa). Kiadói félvászon-kötés, egészen kis kopásnyomokkal, jó állapotban.