17297. 407. Gelaufene Fernauktion Bücher: Märchen
1 000 HUF
0 HUF
Mikes Lajos: Sanyi Manó könyve. Bp.,1963 ,Móra. Heinzelmann Emma egészoldalas, színes rajzaival. Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval, foltos, iskolai ajándékozási bejegyzéssel.
Wer das Foto des Loses gemacht hat : ra