16723.
407. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Architektur, Kunst
1 200 HUF
3,24 EUR, 3,53 USD
Lehel, Franz [Lehel Ferenc]: Fortschreitende Entwicklung. Versuch einer reinen Kunstmorphologie. München, 1929, Delphin-Verlag. 158+XLVIII p. Számos fekete-fehér képpel illusztrálva. Német nyelven. Kiadói ezüstözött egészvászon-kötés, kissé foltos borítóval, kissé sérült gerinccel.